Vizyonumuz

Atapak paketleme olarak vizyonumuz, hem uluslararası alanda, hem de ulusal bazda en gelişmiş teknolojileri kullanarak, hijyen değerlerine tam riayet ile sektörün lideri olarak mevcut konumumuzu korumak, bu vizyon çerçevesinde tüm üretim ve sunum aşamalarında daima çevre dostu üretimler ile, kalite normlarını en üst seviye çıkarmaktır.

Atapaket mevcut konumda her ne kadar sektörümüzle alakalı en üst düzey teknolojiyi kullanıyor olsa da, sektörle alakalı uluslararası gündemi sürekli takip edip, tüm yenilikleri müşterilerimize sunarak, daha yenilikçi, daha teknolojik ve çevreye daha duyarlı üretim evrelerini hassasiyetle yerine getirerek, hem Türkiye’de  hem de Avrupa genelinde baskılı paketleme sektörünün en bilinir lider kuruluşları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Atapak olarak en önemli amaçlarımız arasında, ürün ve hizmet kalitesiyle çözüm ortaklarımızın ilk tercihleri arasında olmak yer almaktadır. Mutlu müşteriler kazanmak adına uyguladığımız tüm ticari politikalarımızı, gelecek nesillere aktararak işine değer veren yeni kuruluşlara örnek olmak, en önemli hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.

Atapaket olarak Anlık Çözümler Sunmak İstiyoruz

Atapaket olarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına anlık çözümler sunabilen, kısa sürede çözüm ortaklığı konusunda hızlı ve etkin bir çalışma anlayışına sahip olan firma anlayışımızı, ileri ki yıllara da taşıma gayretiyle çalışarak, bu anlamda da sektör içerisindeki liderlik konumumuzu korumayı hedeflemekteyiz.

Atapak Olarak Sosyal Sorumlulukta Ülke Lideri

Ticari ilişkilerimizi geliştirerek elde ettiğimiz kazanımlar ile, ülkemizde gerek duyulan alanlarda sosyal sorumluluk projelerimizi hayata geçirmek, bu projeler kapsamında sosyal sorumluluk konusunda ülke lideri paketleme firmaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Atapak paketleme olarak ticari faaliyetlerimizi sürdürebilirlik aşamasının ilerisine taşıyarak, gelecek nesillerimizi hiçbir şekilde unutmadan hareket ederek, gençlerimize ve yaşadığımız topluma yönelik sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek, sadece ticari kaygılar değil, geleceğimize yönelik kaygılarımızın giderilmesi adına da üzerimize düşen sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek amacındayız.

İnsan Sağlığına Önem Veren Lider Kuruluş

Atapaket olarak tüm üretim aşamalarımız da en ön planda tuttuğumuz insan sağlığının yanı sıra, hayvan ve bitkilerin de hayatımızın birer parçası olduğu gerçeğini unutmadan, onlarında yaşam alanlarına ve yaşam haklarına saygılı firma olma anlayışımızı, daha ileriye taşıyarak zararsız ve hijyenik üretimlerimizi devam ettirmekte en önemli ilkelerimizden birisi olarak, vizyonumuz arasında yer almaktadır.